خط تولید

مواد اولیه :

مهمترین ویژگی این مجموعه استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار می باشد.

ورق مورد استفاده در محصولات باید درجه 1 و بدون هیچ گونه ضربه خوردگی یا زنگ زدگی و موج  باشد که از شرکت فولاد مبارکه اصفهان به طور مستقیم خریداری میشود .

رنگ مورد استفاده در محصولات رنگ پودری الکترواستاتیک کد 7035 میباشد و از شرکت پکا شیمی تهیه می شود که دارای بهترین و با کیفیت ترین رنگ پودری موجود در ایران می باشد لازم به ذکر است رنگ های مورد استفاده اپوکسی پلی استر بوده که مقاوم در برابر آفتاب و گرد و غبار و همچنین رطوبت می باشند.

کلیه یراق آلات از قبیل قفل ، لولا ، نوار گرد گیر و طلق هم از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می شوند.

 

فرآیند تولید به این صورت می باشد که ابتدا ورق ها داخل دستگاه لیزر قرار گرفته و کلیه برشکاری و پانچ کاری های مورد نیاز طبق نقشه، برش لیزر میخورند  ، بعد از برشکاری قطعات برش خورده با خم کن های CNC خمکاری شده و آماده ی جوشکاری میشوند جوشکاری ها به وسیله جوش CO2 انجام میشوند و بعد از پرداخت کاری محصولات نوبت رنگ آمیزی آن میرسد ، رنگ آمیزی به صورت کانوایر و اتوماتیک بوده به این صورت که محصولات ابتدا وارد قسمت شستشو شده و بعد از اسید شویی ، فسفاته و چربی زدایی  وارد خشک شن میشوند و بعد از تبخیر کامل آب ، رنگ آمیزی شروع میشود و بعد از پخته شدن کامل رنگ ، محصولات از انتهای خط وارد سالن مونتاژ میشوند.

محصولات بعد از نصب لولا و فوم گردگیر چک میشوند که کوچکترین ایرادی نداشته باشند و داخل کارتن مناسب با توجه به سایز بسته بندی میشوند.

 

 

خط تولید گروه صنعتی تفکرنیا